En iyi teknoloji çözüm ortağınız

E-smm

E-SMM Serbest Meslek Makbuzu

Serbest meslek erbaplarının sundukları hizmet karşılığında yaptıkları tahsilatlar için elektronik ortamda düzenledikleri belgeye verilen addır. Bir başka deyişle, e-serbest meslek makbuzu, matbu serbest meslek makbuzunun elektronik ortamda düzenlenmiş halidir.

Kolay ve hızlı makbuz kesin

Elde, excel’de makbuz kesmekle uğraşmayın. Dilerseniz makbuz kopyalama ile benzer tip makbuzları kolayca oluşturun, zaman kazanın.

Makbuzunuz anında müşterinize ulaşsın

e-SMM sisteminde oluşturduğunuz makbuzlar tek tıkla müşterinize ulaşsın, anında görünsün. Makbuzlarınızın ulaşmaması, kargoda kaybolması gibi dertlerden kurtulun.

Makbuz tutarlarını otomatik hesaplatın

Hizmetiniz karşılığında alacağınız net ücret, kesilecek stopaj vergisi, KDV ve tahsil edeceğiniz toplam tutarları otomatik bir şekilde hesaplayın.

Makbuzlarınızı kolayca bulun

Ödeme durumu, vade tarihi ya da makbuz kategorisi gibi filtrelerle elektronik makbuzlarınızı listeleyin, arama çubuğundan istediğiniz makbuzu kolayca bulun.

Tahsilatlarınızdan haberdar olun

Vadesi gelen makbuzlarınızın tahsilat hatırlatması e-posta kutunuza ve Paraşüt’ün mobil uygulaması ile bildirim olarak telefonunuza gelsin.

İşinizi dijitale taşıyın

İnternet bağlantısı bulunan her yerden makbuzunuzu kesin, finansal operasyonunuzu kolayca raporlayın. Uzaktan çalıştığınız anlarda bile işiniz yanınızda olsun.

ShentaWp Ayar

E-İmza Başvuru Merkezi

Anında Teslim , Yerinde Başvuru imkanı !