En iyi teknoloji çözüm ortağınız

Veri Depolama & Yedekleme Hizmetleri

Vergi Güvenliği

Veri şirketlerin en değerli varlığı, durum böyle olunca veriye erişimin denetlenmesi veya kısıtlanması kadar veriyi ulaşılabilir yapmakta önemlidir.

Veri Depolama & Yedekleme Hizmetlerinin Faydaları

 
 
 

Veri şirketlerin en değerli varlığı, durum böyle olunca veriye erişimin denetlenmesi veya kısıtlanması kadar veriyi ulaşılabilir yapmakta önemlidir. Bu nedenle verilerinizi en doğru ortamlarda saklamanız gereklidir. Doğru iş ihtiyacı için doğru depolama ürünleri almak, büyüme oranlarını hesaplamak, olası iş sürekliliği senaryoları için mevcut ürünün yeterli özelliklerinin olmasını ön görmek, toplam sahip olma kadar işletme ve bakım maliyetlerini hesaplamak veri depolama iş yükleri için çok önemlidir. Evet veriyi insanların kullanımına sunmamız gerekiyor ki değerli olsun, iş üretilsin ve kazanç sağlansın. Ancak bir durumun oluşması anında veya kötü niyetli kişilerin olduğu bir ortamda verilerin silinmesi, kaybolması çok büyük bir felakete yol açacaktır.

 
 
 

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre olası bir felaket sonrası verilerinin tamamını kaybeden şirketlerin ortalama 2 yıl içerisinde iflas ettiğini görüyoruz. Yani veriniz yok ise aslında şirketinizde yoktur. Buradan yola çıkarak özellikle zayıf güvenlik önlemleri alan bir şirket için yedekleme alanında zayıflığa yer yoktur. Çoğu zaman pek çok şirket güvenlik ürünlerinin maliyetli olmasından şikâyet ederek bu ürünlere yatırım yapmadığı için zararlı bulaşması veya kötü niyetli kişilerin saldırılarına hedef olmaktadır. Böyle veya daha farklı senaryolar ile verilerinize ulaşılamaması durumunda çok iyi bir yedekleme ve geri dönüş senaryonuzun olması gereklidir. Emin Bilgisayar olarak sahip olduğumuz tecrübe ile aslında şirket ihtiyaçlarınız için en uygun depolama, yedekleme çözümleri ve senaryoları konusunda sizlere destek sağlıyoruz.

Hangi çözümlerde Veri Depolama ve Yedekleme hizmetlerini seçebilirim?

 
 
 
  • Storage kurulumları

  • Sunucu kurulumları

  • Mevcut Sanallaştırma altyapı iyileştirme çalışmaları

  • Mevcut Sanallaştırma altyapı yenileme çalışmaları

  • Mevcut Sanallaştırma altyapı sıkılaştırma çalışmaları

  • Yeni nesil Software-defined ürünler ile hybrid IT kurulumları

ShentaWp Ayar

E-İmza Başvuru Merkezi

Anında Teslim , Yerinde Başvuru imkanı !